Nga sot në Bërnjak do ketë edhe ekip mjekësor

Këtë e dëshmojnë edhe këto çanta të ekipeve emergjente mjekësore, të cilat janë të pajisura me elemente shëndetësore, raporton klankosova.

Tash e dhjetë ditë rruga që çon në pikën kufitare në Bërnjak dhe ajo në Jarinjë janë bllokuar nga protestues serbë, në shenjë kundërshtimi të vendimit të Qeverisë së Kosovës për reciprocitetin e targave me Serbinë.

 

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!