PSG e mposhtë Manchester Cityn, Messi realizon golin e parë me parisienët

Skuadra e PSG-së e ka fituar përballjen me Manchester Cityn me rezultat 2-0, në takimin e vlefshëm për xhiron e dytë të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Parisienët kanë triumfuar para publikut te vet me golat e realizuar nga Idrissa Gueye (8’) dhe Lionel Messi (74’). Për Messin ky ishte goli i parë prej transferimit të tij nga Barcelona te PSG. Pas kësaj fitoreje…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker