Shqiptar të RMV-së nëse nuk dini se për kë të votoni shkoni në Kosovë dhe mësoni se si votojnë atje

Shkruan: Ejup BERIShA Qytetarë të nderuar të RMV-së nëse nuk dini se për kë të votoni në zgjedhjet e radhës lokale atëherë dëgjoni dhe mësoni gjatë fushatës zgjedhore se cili subjekt pjesëmarrës në zgjedhje e ka ofertën më të mirë dhe programin më të pranueshëm zgjedhor. E në zgjedhje gjithmonë ka më shumë oferta dhe […]

The post Shqiptar të RMV-së nëse nuk dini se për kë të votoni shkoni në Kosovë dhe mësoni se si votojnë atje appeared first on Rahoveci INFO.

LAJMI TJETËR
Close
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker