Arb Manaj flet nga Turqia, tregon më të rejat rreth tij dhe klubit Bandirmaspor

Arb Manaj karrierën e tij prej futbollisti e nisi në qytetin e Klinës te klubi i Dukagjinit, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Me pas sulmuesi klinas u transferua te Trepça ’89, nga ku edhe arriti te kalonte në Turqi te skuadra e Ankara Keciörengücü. Manaj aktualisht është i huazuar nga Ankara Keciörengücü te Bandirmaspori, ekip që bënë pjesë në Ligën e Parë të Turqisë. Gazeta Rahoveci INFO ka realizuar një…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker