Futbollisti i Manchester Unitedit realizon golin e mbrëmjes në Champions

Manchester Unitedi dhe Villarreali po luajnë aktualisht në kuadër të xhiros së dytë të fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘Old Trafford’, skuadra e Manchesterit e ka barazuar rezultatin 1-1 në minutën e 60’. Golin për ‘Djajtë e Kuq’ e ka realizuar Alex Telles, i cili shënoi një supergol vollej./ Gazeta Rahoveci INFO/ https://bunny.

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker