Refuzimi i gazit amerikan, Miftaraj: Çka pritet tjetër nga një qeveri e amaterëve

Miftaraj në një postim në Facebook ka thënë se nuk pritet diçka më mirë nga një qeveri që ai thotë se përbëhet prej “praktikantëve dhe amaterëve”, shkruan Rahoveci INFO.

Postimi i plotë:

Qeveria refuzon projektin e gazit.

Nuk pritet diçka më mirë prej nje qeverie e perbere prej praktikanteve dhe amaterave!

Qeveri qe mendon se me propagande dhe fjale te bukura qeveriset dhe mbahet shteti. /Rahoveci INFO/

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!