Vuçiq shfaqet i ekzaltuar në rrjete sociale: ROSU po tërhiqet nga veriu, ne po i mbrojmë serbët

Ai është paraqitur nga profili i tij në Instagram, duke thënë se Njësitë Speciale të Policisë po largohen nga veriu, shkruan Rahoveci INFO.

Madje sipas tij, kjo është shenjë se ai dhe Beogradi po i “mbrojnë serbët në Kosovë”.

“Një kompromis u arrit dhe ROSU do të largohen nga Jarinja dhe Bërnjaku. Ne vazhdojmë ta mbrojmë të tashmen dhe të ardhmen e njerëzve tanë në Kosovë e Metohi”, ka shkruar Vuçiq. /Rahoveci INFO/

 

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!