Zbulohet biseda mes Messit dhe presidentit të PSG-së pas fitores në Ligën e Kampionëve

Paris Saint-Germain ka shënuar fitore të madhe në Ligën e Kampionëve. Menjëherë pas takimit me Manchester Cityn, presidenti i PSG-së, Nasser Al-Khelaifi bëri një vizitë në dhomat e zhveshjes së parizianëve për të uruar të gjithë lojtarët. “Vetëm një gol dhe përfundoi!” i tha Leo Messit pasi e përqafoi, sipas Tuttomercato. Kundër “Qytetarëve”, Leo Messi shënoi golin e tij të parë ndonjëherë për PSG.

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker