Eskalon debati VV-PSD në Kuvendin e Prishtinës: Vesht në dorë t’i jap, ta shti kryt në prapan**

Protagonist kanë qenë dy asambleistë, Besnik Mujeci i Vetëvendosjes dhe Vala Peshku e PSD-së.

Asambleistja nga radhët e PSD-së ka shpërthyer ndaj asambleistë, Besnik Mujeci të VV-së duke i thënë “Veshtë në dorë t’i jap hajvan”.

Nuk dihet ende arsyeja që ka çuar dy asambleistët deri tek kjo përplasje.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!