Haradinaj kujton protestat e Lëvizjes Studentore: Shpresat e shqiptarëve për liri nuk u shuan asnjëherë

Përmes një postimi në rrjetet sociale, kreu i AAK-së, tha se 1 tetori i vitit 1997, ‘na kujton guximin rinor për t’u ngritur mbi padrejtësitë dhe për ta paralajmëruar e legjitimuar ndryshimin e madh, Luftën Çlirimtare.

“Shpresat e shqiptarëve për liri nuk u shuan asnjëherë. 1 tetori i vitit 1997, na kujton guximin rinor për t’u ngritur mbi padrejtësitë dhe për ta paralajmëruar e legjitimuar ndryshimin e madh, Luftën Çlirimtare”, shkroi Haradinaj.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!