Luis Enrique paralajmëron Italinë: Po i afron data për të humbur

Vetëm pak muaj pas eliminimit në gjysmëfinalet e Kampionatit Europian, Spanja do të ketë mundësinë të hakmerret ndaj Italisë, në një tjetër gjysmëfinale, por këtë herë atë të Nations League, që do të luhet mbrëmjen e 6 tetorit, në mitikun milanez “San Siro”. “Furia Roja” bëri një ndeshje mjaft të mirë ndaj të kaltërve, duke dominuar takimin, por në fund nuk shkoi përtej barazimit 1-1 dhe u…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker