Interi fiton me përmbysje ndaj Sassuolos, shkëlqen Edin Dzeko

Interi i ka arkëtuar tri pikë shumë të rëndësishme në xhiron e shtatë të Serie-A duke triumfuar me rezultat 2-1 si mysafir i Sassuolos. “Neroazzurët” e gjetën veten në disavantazh 1-0 që në minutën e 22-të të ndeshjes kur Domenico Berardi realizoi nga penalltia, përcjellë KosovaPress. Mirëpo zikaltërit e nisën pjesën e dytë me një qasje tjetër dhe arritën që ta përmbysin rezultatin.

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker