“Kurti bëri marrëveshje me Vuçiqin në ditën kur u kthyen trupat e shqiptarëve nga varrezat masive në Serbi”

Kështu tha ai në emisionin e debatit të Dukagjinit.

“Kjo marrëveshje u nënshkrua në ditën kur trupat e shqiptarëve u kthyen nga varrezat massive të Serbisë. Pra Kurti me anë të mashtrimit e ka rritur subjektin e tij politik dhe tregoi se është i gatshëm me nënshkru marrëveshje edhe më të këqija se ajo e 2016-tës.  Prej sotit, nis zbatimi i marrëveshjes së negociuar nga Kurti me Vuciqin”, ka thënë Kajtazi.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!