Përplasja e skuadrave të kreut të tabelës bën që të ndryshojë edhe renditja tabelare

Xhiroja e tetë e Superligës së Kosovës në futboll ka nisur këtë të shtunë me dy ndeshje shumë interesante. Radha ishte që të ballafaqoheshin ndërmjet vete katër skuadrat që e kryesojnë renditjen tabelare, transmeton KosovaPress. Malisheva dhe Gjilani u ndanë me barazim 1-1 në ndeshjen e zhvilluar në stadiumin “Liman Gegaj”, kurse Ballkani mori tri pikë ndaj Drenicës duke iu falënderuar një…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker