Mbrojtësi i Arsenalit i rregullon dy dhëmbët pasi i humbi ato në ndeshjen me Brighton

Mbrojtësi i Arsenalit Gabriel dos Santos, ka pasur një aksident me portierin e Brighton Robert Sanchez. Ai humbi dy dhëmbët në këtë rast. Braziliani është detyruar t’i rregullojë ato më pas. Lojtari dhe trajnerët e tij të Arsenalit thuhet se kanë kërkuar fushën për ta pas lojës, dhe ai më pas postoi një fotografi të buzëqeshjes së tij të kthyer në mediat sociale.

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker