Ndahet nga jeta gastronomi dhe biznesmeni Ardian Hoxha

Ikona e gastronomisë në Rahovec, Ardian Hoxha ka ndërruar jetë pas një sëmundje të rëndë.

Lajmin për vdekjen e tij e dhanë familjarët përmes rrjeteve sociale.

Ai la pas vetes bashkëshorten dhe tre fëmijë.

Varrimi i të ndjerit do të bëhet nesër në ora 13:00.

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker