QKMF Klinë dhe bashkia e Krumës zhvilluan ndeshjen e radhës miqësore

Qëndra Klinike e Mjekësisë Familjare në Klinë ka zhvilluar edhe një tjetër ndeshje miqësore me bashkinë e Krumës në Shqipëri, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Kësaj radhe mjekët klinas ishin mysafir te bashkia e Krumës. Takimin e fituan hasjanët me rezultat 8-5. Një tjetër ndeshje miqësore mes këtyre dy instutucioneve do të zhvillohet me 28 nëntor në Klinë. Kështu ka bërë të ditur për Gazetën Rahoveci INFO…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker