Shqipëria kompletohet, nisin përgatitjet për sfidat vendimtare të tetorit

Kombëtarja shqiptare ka nisur sot grumbullimin në kuadër të dy ndeshjeve të radhës për eliminatoret e Botërorit “Katar 2022” ndaj Hungarisë dhe Polonisë. Kuqezinjtë kanë mbërritur në kompleksin Tropikal gjatë të dielës dhe të hënës, me grupin që është plotësuar gjatë orëve të pasdites. Të fundit që i janë bashkuar ekipit kanë qenë Myrto Uzuni, Elseid Hysaj, Ermir Lenjani, Ivan Balliu…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker