​Challandes: Domgjoni është lojtar që bën gjithçka në fushë, Muriqi me Kosovën tregon se sa i rrezikshëm është

Trajneri i Kosovës Bernard Challandes ka folur në një konferencë për shtyp para ndeshjes së radhës në kuadër të kualifikimeve për në Kampionatin Botëror “Katar 2022” kundër Suedisë në udhëtim më 9 tetor. Që në hyrje të konferencës Challandes deklaroi se ndeshjet e muajit shtator u zhvilluan nën mentalitetin e ri që ka filluar të ndërtohet brenda kombëtares së Kosovës dhe se kjo, sipas tij…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker