Jo vetëm në fushë, Drenica befason të gjithë me përforcimin e ri

Portieri shqiptar, Mikel Kaloshi, tashmë është futbollist i ri i Drenicës. Kaloshi, 28- vjeçar ka firmosur kontratë me klubin e Superligës së Kosovës deri në përfundim të këtij edicioni, dhe do të përforcojë akoma më shumë portën e kësaj skuadre. Kaloshi edhe në të kaluarën ka qenë gardian i portës së Drenicës para dy edicioneve, përcjellë Gazeta Rahoveci INFO. Ndryshe, Drenica është duke befasuar për…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker