Messi apo Ronaldo? Ja kush është më i miri në botë sipas Van Dijkut

Mbrojtësi i skuadrës së Liverpoolit, Virgil Van Dijk, ka bërë zgjedhjen e tij në pyetjen se a është Messi apo Ronaldo futbollisti më i mirë në botë, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Van Dijk edhe një herë ka thënë se për të Lionel Messi vazhdon të jetë lojtari më i mirë në planet. “Unë do të thoja që Messi është akoma lojtari më i mirë në botë. Ai dhe Cristiano Ronaldo kanë pasur shifra surreale në dekadën…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker