Agim Bahtiri: Njerëzit qajnë për mua, rrallë dikush që s’e ka foton time në kuletë

Por, ajo që deklaroi Bahtiri në një emision televiziv tingëllonte shumë vetëbesim dhe vetëdashuri.

Bahtiri me shumë vetëbesim thoshte se qytetarët kanë qajtë duke i dëgjuar diskutimet dhe premtimet e tij.

Ai ndër të tjera thoshte se të rrallë janë qytetarët që nuk mbajnë fotografinë e tij në kuletë.

Tani në sondazhet e fundit është vërejtur një rënie e vazhdueshme e Bahtirit.

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker