Liderët e BE-së dhe Ballkanit bëjnë fotografi të përbashkët, Kurti në rreshtin e fundit

Në këtë gjithë liderët që po marrin pjesë në samitin BE-Ballkani Perëndimor kanë bërë një fotografi të përbashkët.

Aty po merr pjesë edhe Shefi i diplomacisë së BE-së, Josep Borrell, kancelarja Angela Merkel dhe Presidentja e Bashkimit Evropian, Ursula von der Leyen.

Siç edhe shihet, kryeministri i Kosovës, Albin Kurti është i vendosur në rreshtin e fundit. /Rahoveci INFO/

 

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!