Moment qesharak në Slloveni: Edi Rama dhe kryeministri holandez e ‘teprojnë’ me mirësjelljen

Por pak para se të hyjnë brenda godinës, Rama shfaqet duke ecur në prani të homologut të tij holandez, Mark Rutte.

Pranë derës, as Rutte dhe as Rama nuk pranojnë të hyjnë të parët duke respektuar njëri-tjetrin.

Në këtë takim po merr pjesë edhe kryeministri i Kosovës, Albin Kurti.

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker