Norvegjia U19 – Kosova U19, ja formacionet zyrtare

Me fillim nga ora 13:00 do të fillojë ndeshja mes Kombëtares së Norvegjisë dhe asaj të Kosovës, e vlefshme kjo për grupmoshat U19. Kjo ndeshje i takon Grupit 10 të kualifikimeve për në Kampionatin Evropian Euro2022 U19, ku së bashku me Kosovën dhe Norvegjinë, në grup gjenden edhe kombëtaret e tjera si ajo e Gjeorgjisë dhe e Uellsit. Norvegjezët rikthehen në këtë ndeshje nga barazimi pa gola me…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker