Tomë Gashi: Një miliard për qind e kisha votu Agim Bahtirin

“Nëse kisha qenë qytetar i Mitrovicës, definitivisht 1 miliard për qind e kisha votu Agim Bahtirin”, tha Gashi në t7.

Ai madje shtoi se Bahtiri e ka mbështetjen e plotë të Qendrës të VV-së dhe beson që i ka gjasat që të fitojë për të tretën herë.

“VV-ja nuk ja harron atë që për me kalu në VV e  ka lon AKR-në”, shtoi Gashi.

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker