Me këtë rezultat përfundon pjesa e parë e takimit mes Kosovës U21 dhe Çekisë U21

Ka përfunduar pjesa e parë e takimit mes Kosovës U21 dhe Çekisë U21, që po luhet në kuadër të Kampionatit Evropian ‘Euro 2023’, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Në duelin që po zhvillohet në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ në Prishtinë, kombëtarja e Çekisë është duke fituar pas 45 minutave të parë me rezultat minimal 1-0. Golin për kombëtaren çeke e ka realizuar Adam Gabriel në minutën e 38’ të ndeshjes.

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker