Pse u takuan me mëngjes Vuçiq dhe shefi i UNMIK-ut?

Vuçiq e bëri të ditur informatën për takim në llogarinë e tij në Instagram “buducnostsrbijeav” (E ardhmja e Serbisë), së bashku me fotot e takimit, raporton Tanjug, transmeton Klankosova.tv.

Siç shihet në fotografi në takimin për të cilin nuk janë dhënë detaje se çka është folur, ishte i pranishëm edhe drejtori i Zyrës Serbe për Kosovën, Petar Petkoviq.

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker