Van Dijk nuk ka dyshime: Ja sulmuesi më i fortë që jam përballur

Që prej 2018-ës kur u transferua te Liverpool, Virgil Van Dijk është shndërruar në një nga mbrojtësit më të fortë në botë dhe këtë e dëshmojnë jo vetëm numrat, por edhe trofetë e fituar me “The reds”. Në një intervistë për mediat holandeze, mbrojtësi 30-vjeçar ka analizuar sulmuesit me të cilët ëshët përballur gjatë karrierës dhe natyrisht që nuk ka befasuar aspak duke zgjedhur edhe më të…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker