Drejtori i Rahovecit e demanton me fakte Pecin: Po gënjen, ai nuk na ka kthyer asnjëherë përgjigje

Drejtori i Bujqësisë në komunën e Rahovecit, Berat Duraku ka demantuar ministrin e Bujqësisë, Faton Pecin se kjo komunë ka refuzuar komunikimin me të. Duraku thekson se Peci përkundrazi nuk u kishte kthyer përgjigje në shkresat e tyre. Ja reagimi i plotë: Ministrit të Bujqësisë Faton Peci, i paska rënë në mend në kohë fushate se ekziston edhe Rahoveci dhe bujqit rahovecas. Si rrallëherë ai dje…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker