Fillon shitja e biletave për ndeshjen, Kosovë – Gjeorgji

Para pak minutave ka filluar shitja e biletave për ndeshjen ndërmjet Kosovës dhe Gjeorgjisë, që do të luhet në kuadër të kualifikimeve për Kupën e Botës “Katar 2022”, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Saktësisht shitja e biletave ka filluar nga ora 12:00 në të gjitha pikat e Artmotion. Në bazë të masave anti-covid të qeverisë së Kosovës në këtë takim do të lejohet shfrytëzimi 30 përqind i kapacitetit të…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker