Gjithçka gati – Mësohet ora e saktë e meçit të madh Robin Krasniqi – Bosel

Nesër do të jetë një natë e madhe për adhuruesit e boksit. Boksieri kosovar, Robin Krasniqi do të takohet me Bosel në “Getec Arena” të Gjermanisë për të mbrojtur titujt e tij, shkruan Reporteri.net Ky meç fillon nga ora 23:00 ( e shtune), ku e ka konfirmuar dhe vetë boksieri përmes profilit të tij zyrtar në ‘Facebook’. Gjithashtu meçin mund ta ndiqeni edhe drejtpërdrejt në televizionin shtetëror…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker