LAJMI I FUNDIT: Këtu mund ta shikoni super meçi ndërmjet Haxhi Krasniqit dhe Dominic Bosel

Boksieri me prejardhje nga Kosova, Haxhi Krasniqi, do të ngjitet sonte në ring, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Krasniqi do të përballet me boksierin gjerman, Dominic Bosel, për ta mbrojtur titullin e kampionit të botës në peshat gjysmë të rënda. Ballafaqimi mes boksierit kosovar dhe atij gjerman do të filloj rreth orës 23:30. Këtë super meç mund ta shikoni drejtpërdrejt dhe falas në Klan Kosova.

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker