Messi dhe Lewandowski i prijnë garë për Topin e Artë

Çmimi më prestigjioz për një lojtar, ai i Topit të Artë do të dhurohet këtë vit, pasi që vitin e kaluar për shkak të pandemisë Covid-19 ceremonia e këtij çmimi nuk u mbajt. Ylli argjentinas Lionel Messi është njëri nga lojtarët favoritë nga të gjithë ekspertët e futbollit, ku parashikohet që ai do ta fitojë Topin e Artë numër shtatë këtë vit, përcjell KosovaPress. Sigurisht, Messi bën pjesë në…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker