Për njëzetë vjet shqiptarët ndërtuan 800 -1000 xhami dhe, asnjë teatër

Shkruan: Gani MEHMETAJ Në Dardani dhe në Shqipëri janë ndërtuar 800 – 1000 xhami vehabiste, salafiste, dianetiste, të dreqit e të birit, por nuk e ndërtuan asnjë teatër apo sallë koncertesh. Vetëm në xhaminë e Edi Ramës, në qendër të Tiranës, ndërtuar nga Erdogani e Dianeti, janë shpenzuar, ose janë shpërdoruar 40 milion euro. Është xhamia […]

The post Për njëzetë vjet shqiptarët ndërtuan 800 -1000 xhami dhe, asnjë teatër appeared first on Rahoveci INFO.

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker