Presidenti Ademi dekoron Tord Grip me medaljen e nderit

Në prag të ndeshjes Suedi – Kosovë, kryetari i FFK-së, Agim Ademi, e ka dekoruar me medaljen e nderit ish-këshilltarin dhe ndihmëstrajnerin e Kombëtares së Kosovës, Tord Grip, me mbishkrimin “Faleminderit përgjithmonë”. Tord Grip me përvojën e tij të jashtëzakonshme i dha shumë futbollit të Kosovës, veçmas në organizimin e ekipit kombëtar pas pranimit në UEFA e FIFA. Kryetari Ademi edhe një herë…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker