Xhafer Gashi prezanton platformën e tij për arsim

Shkrimi i plotë i Kryetarit Gashi:
“#Bashkë për arsim cilësorëVizioni ynë: “Studentët dhe nxënësit e Obiliqit konkurues në nivel ballkanik”

Përmirësimi i vazhdueshëm i cilësisë në arsim dhe i kushteve të infrastrukturës arsimore vazhdojnë të mbeten përkushtimi ynë i pandalshëm. Këto janë prioritetet në fushën e arsimit në platformën qeverisëse #Bashkë, të cilat me besimin tuaj me 17 tetor do t’i bëjmë realitet!

Voto1⃣0⃣9⃣✅ jemi #bashkë dhe jemi të parët për Obiliqin!

Xhafer Gashi”

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!