Pamje emocionuese kur e fejuara e Wilder shpërtheu në lot, pasi pa boksierin të shtrirë në dysheme

Është zhvilluar një meç i jashtëzakonshëm i boksit në trilogjinë mes Deontay Wilder dhe Tyson Fury. Boksieri britanik ka arritur të fitojë teksa ka mposhtur me nokaut në raundin e 11-të amerikanin Fury. Ishte një meç i jashtëzakonshëm ku kishte katër KO, dy për Fury dhe dy të tjerë për Wilder. Por në nokautin e fundit në raundin e 11-të, boksieri amerikan Deontay Wilder nuk mund të ngritej më…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker