Rikthehet Facebook-u, Instagrami e WhatsApp-i

saktësisht në ora 00:00 rrjeti social ‘WhatsApp’ dhe ‘Facebook’ është rikthyer në funksion për përdoruesit në mbarë botën.

Pas më shumë se 5 orësh, rrjetet sociale të kompanisë ‘Facebook’ është rikthyer në funksion.

Ndërkaq, Messenger është ende jashtë funksionit./Rahoveci.INFO/

 

The post Rikthehet Facebook-u, Instagrami e WhatsApp-i appeared first on Rahoveci.INFO.

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker