Angli-Hungari, formacionet e mundshme

Sot me fillim nga ora 20:45 do të zhvillohet ndeshja interesante mes Anglisë dhe Hungarisë, e vlefshme kjo për Grupin I të fazës kualifikuese për në Kampionatin Botëror “Katar 2022”. Së bashku me Anglinë dhe Hungarinë, në Grupin I gjenden edhe kombëtaret e tjera si ajo e Shqipërisë, Polonisë, Andorrës dhe San Marinos, përcjell KosovaPress. Në xhiron e fundit, Anglia regjistroi fitore të thellë me…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker