Gjuajtje me armë në tubimin e VV-së, prezent aty edhe deputeti Enver Dugolli

Në tubimin zgjedhor të Lëvizjes Vetëvendosje në fashatin Gllanasell të Komunës së Drenasit, një qytetar ka gjuajtur me armë në ambientin e mbyllur.

Në këtë tubim prezent ishte edhe deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Enver Dugolli.

Enver Dugolli ushtronte detyrën e zëvendësministrit të Mbrojtjes, por nëpërmjet një letre drejtuar kryeministrit Kurti, ai kishte kërkuar që të lirohet nga të gjitha detyrat dhe përgjegjësitë e përcaktuara nga vendimi paraprak për emërimin e tij, në mënyrë që të bëhej deputet.

Kujtojmë se Fejzi Kiqina është kandidati i Lëvizjes Vetëvendosje për kryetar të Komunës së Drenasit.

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker