Këto televizione kosovare e transmetojnë drejtpërdrejt ndeshjen mes Kosovës dhe Gjeorgjisë

Kombëtarja e Kosovës në futboll sonte e luan ndeshjen e radhës në kualifikimet për Kupën e Botës ‘Katar 2022’, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. ‘Dardanët’ e presin Gjeorgjinë, në takimin e vlefshëm për xhiron e shtatë në Grupin B. Ballafaqimi mes kosovarëve dhe gjeorgjianëve nisë nga ora 20:45 dhe zhvillohet në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ në Prishtinë. Kjo përballje do të transmetohet drejtpërdrejt në Radio…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker