Kualifikimet drejt “Katar 2022”, ja ndeshjet e sotme

Ndeshjet e fazës kualifikuese drejt Kampionatit Botëror “Katar 2022” do të vazhdojnë edhe sot, ku në program do të kemi disa përballje tejet interesante. Fokusi qëndron te ndeshjet si ajo mes Kosovës dhe Gjeorgjisë, dhe ajo mes Kombëtares së Shqipërisë e Polonisë, ku kjo e fundit do të jetë ndeshje vendimtare për të dy kombëtaret, përcjell KosovaPress. Po ashtu, ndeshje interesante pritet të jenë…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker