Petkoviq del me thirrje për serbët në Serbi: Shkoni në Kosovë dhe votoni për partinë e Rakiqit

Ai ka bërë thirrje që të njëjtit, të shkojnë në Kosovë dhe të votojnë për Listën Serbe, transmeton Rahoveci INFO.

Madje sipas tij, Lista Serbe është “garantori i vetëm i të drejtave të serbëve në Kosovë”.

Ndryshe, të dielën në Kosovë mbahen zgjedhjet lokale teksa rëndom Lista Serbe komunat e banuara me serbë nuk e ka pasur problem t’i fitojë. /Rahoveci INFO/

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker