Krasniqi viziton babain e Thaçit: Dielli do të lind përsëri, dhe ai e ne e presim atë ditë!

Këtë, Krasniqi e ka bërë të ditur në një postim në Facebook, shkruan Rahoveci INFO.

Krasniqi ka shkruar se aty gjeti mikpritje dhe kurajo për t’i jetësuar idealet e përbashkëta.

Postimi i plotë i Krasniqit:

Me zemër të hapur në konakun e Bacës Haxhi, për t’i uruar shëndet këtij burri të urtë e të nderuar nga e gjithë Kosova. Në derën prej të cilës doli lideri i UÇK-së dhe PDK-së, Presidenti Hashim Thaçi, jo vetëm që gjeta mikpritje, por mora edhe kurajo për t’i jetësuar idealet tona të përbashkëta. Dielli do të lind përsëri dhe Baca Haxhi, si ne të gjithë, e pret atë ditë me diell. /Rahoveci INFO/

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker