Kurtit i bëhet thirrje ta shkarkojë Rakiqin: Po kryen agresion ndaj shtetit dhe Kushtetutës së Kosovës

Këtë thirrje, Mushkolaj e ka bërë në një postim në Facebook, shkruan Rahoveci INFO.

Sipas tij, Rakiq po kryen aggresion ndaj shtetit të Kosovës.

“Goran Rakic duhet të shkarkohet. Me qëndrimet dhe veprimet e tij, ai po kryen agresion ndaj kushtetutës dhe shtetit të Kosovës”, ka shkruar Mushkolaj. /Rahoveci INFO/

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker