Neymar pranoi luftën e shëndetit mendor, bashkëkombasi e mbështet publikisht

Thiago Silva i ka ofruar mbështetjen e tij emocionale Neymar, mikut të ngushtë dhe shokut të kombëtares braziliane, i cili në fillim të kësaj jave pranoi se nuk e di nëse ka “forcën e mendjes për t’u marrë me futbollin” shumë më gjatë. Silva tha se mund t’i kuptojë ndjenjat që Neymar i shprehu së fundi, por pranoi se ishte e dhimbshme të etiketohej publikisht “një qaraman, i dobët…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker