Policia ndaloi gjithçka, por zbulohet nga dolën shishet e ujit në duart e tifozëve

Në ‘Air Albania’ nuk shkoi asgjë siç duhej për rezultatin e takimit ndaj Polonisë dhe njëkohësisht për imazhin e lënë nga Shqipëria. Të gjithë ishim përgatitur për një festë të madhe të futbollit, por rezultoi ndryshe. Menjëherë pas golit të Swiderskit, lojtari polak shkoi te tifozët shqiptarë duke festuar para tyre. Kaq mjaftoi që mbështetësit e Kombëtares tonë të hidhnin shishet e ujit në…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker