Situata në veri, Petkoviq: Një tjetër provokim nga Kurti, e informova Lajçakun

Ai ka shtuar se për këtë e informoi emisarin e BE-së për dialogun, Miroslav Lajçak, raporton Tanjug.

Policia e Kosovës ka zhvilluar aksion kundër kontrabandës me mallra në katër lokacione: Prishtinë, Pejë, Mitrovicë e Jugut si dhe Mitrovicë e Veriut, transmeton Klankosova.tv

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker