Barcelona blindon Pedrin, kontratë e re dhe klauzolë stratosferike

Barcelona blindon talentin Pedri. Klubi katalan ka arritur marrëveshjen me mesfushorin 18-vjeçar për të firmosur një kontratë të re, e cila do të mbajë të lidhura palët deri në verën e 2026-ës. Natyrisht që paga e Pedrit do të jetë ndjeshëm më e lartë në kontratën e re, megjithatë ajo që tërheq vëmendjen është pikërisht klauzola për ndërprerjen e parakohshme të bashkë[punimit, që nga 400 milionë…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker